Destek Hattı:

0432 217 1028

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Van Özel Diyaliz Merkezi 2005 yılında Van'da kurulmuş , Van'ın tek Özel Diyaliz Merkezi'dir. 14 yılı aşmış hizmet tecrübesi ile merkezimiz , hasta bakımına odaklanmış hizmet markasıdır. Van Özel Diyaliz Merkezi , hemodiyaliz hastalarının bakımında mükemmelliğin açık bir taahhüdüdür.Çabalarımız ,üç ana unsur üzerinde yoğunlaşmıştır.

 

Diyaliz Merkezimiz:
2005 yılında kurulan merkezimiz diyaliz hastaları takip ve tedavisinde sürdürülebilir başarı amacımızdır, Bu nedenle Merkezimiz de modern teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Uzman Personelimiz:
Van Özel Diyaliz Merkezi kendini mümkün olan en yüksek kalitede bakımı sunmaya adamış 20’nin üzerinde alanında deneyimli çalışana sahiptir. Çalışanlarımızı,modern bir çalışma ortamı oluşturarak yetkilendirme, onları kurumsal ve işle ilgili kararlara dahil ederek sürekli olarak profesyonel ve sosyal gelişim olanağı oluşturma ve bunu sürdürme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Hastalarımız:
Van Özel Diyaliz Merkezi’nde tüm çabamız, hastalarımıza daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak içindir. Van Özel Diyaliz Merkezi tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmak için ileri teknolojileri kullanırken her hasta için en uygun renal bakımı sağlanmaya odaklanıp, onları dinleyip, gereksinimlerini anlamaya da zaman ayırır. İnanıyoruz ki; ancak o zaman hastalarımızı, sorumluluk almaları konusunda cesaretlendirebilir ve yüksek kalitede bakımı garanti edebiliriz.

Merkezimiz, bir taraftan hemodiyaliz hasta bakımında kaliteye odaklanırken, diğer taraftan sürdürülebilir bir gelecek için sürekli olarak yenilikçi konseptler geliştirmeye çabalamaktadır.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.